Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 143" Дніпровської міської ради

 







Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Позакласні заняття

 

Розклад роботи гуртків та секцій

 

 

РОЗКЛАД  РОБОТИ  ГУРТКІВ

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 143» ДМР

2018-2019 навчальний рік

 

Назва гуртка

День і час проведення

Вікова категорія учнів

Керівник гуртка/ місце проведення

«Малювання»

 

Пн. 1430- 16 00

Вт. 1430- 1630

Чт. 1430- 16 00

1-4 класи

Чорнай Ю.С.,

каб.26

«Сучасний розпис»

Пн. 16 15- 1815

Чт. 16 15- 1815

5-10 класи

Чорнай Ю.С.

каб. 26

«Співаночка»

( молодша група)

Пн. 1515- 16 00

Ср. 1515- 1600

Пт. 1515- 1600

1-3 класи

 

 

Охрімчук Н.В.

каб. 42

«Співаночка»

( середня група)

Вт. 1515- 1600

Чт. 1515- 1600

Пт. 1615- 1600

4-6 класи

Охрімчук Н.В.

каб. 42

«Співаночка»

( старша група)

Вт.1615-1700

Ср. 1615-1700

Пт. 1615-1700

7-9 класи

Охрімчук Н.В.

каб. 42

 

 

РОЗКЛАД  РОБОТИ  ГУРТКІВ

за міською програмою

2017-2018 навчальний рік

«Дебати»

СР: 1530 – 1700

9-11 класи

Петренко Н.В.

каб. № 34

 

 

 

РОЗКЛАД   ПОЗАКЛАСНОЇ РОБОТИ  

 

Назва секції

День і час проведення

Вікова категорія учнів

Керівник гуртка/ місце проведення

Позакласна робота

з фізичної культури

Вт. 1530- 17 00

Ср. 1530- 1700

Пт. 1530- 1700

4-5 класи

Крюченко Є.А.

СЗ № 2

 

 

Позакласна робота

з фізичної культури

Пн. 1610- 17 40

Ср. 1530- 1700

Чт. 1530- 1700
 

7-11 класи

Білоус О.І.

СЗ №1

Позакласна робота

з фізичної культури

Пн. 1430- 16 00

Вт. 1430- 15 30

Ср. 1430- 15 30

Чт. 1430- 15 30
 

1-4 класи

Гусєва О.Ю.

СЗ № 1

Гурок військово-патріотичного направлення

Пн. 1530- 17 30

Вт. 1530- 17 30

Ср. 1530- 17 00

Чт. 1530- 17 00
Пт. 1530- 17 00

10-11 класи

Мазур М.М.,

СЗ№1,№2

 

РОЗКЛАД   РОБОТИ ГУРТКІВ ТА  СПОРТИВНИХ  СЕКЦІЙ ,

які працюють на базі  КЗО «Середня загальноосвітня школа № 143» ДМР

Назва секції

День і час проведення

Вікова категорія учнів

Керівник гуртка/ місце проведення

«Бадмінтон»

 ВТ, ЧТ: 1730 – 2000

СР:1830 - 2000

СБ: 900 -1500

1-11 класи

Жованик О.В.

СЗ № 1

«Таеквондо»

ВТ, ЧТ,ПТ:1700 -2030

СБ: 0900 -1300

1-7 класи

Білоус О.І.

СЗ  № 2

«Черлідінг»

ПН , СР: 1630 -1800

СБ: 1530 -1700

1-5 класи

Ключка Є.Т.,

СЗ № 1, СЗ № 2.

«ДЕНС – НОВА»

ПН, ПТ: 1700 -2000

ВТ-ЧТ: 1700 -2000

СБ: 1100 -1400

 

1-11 класи

Сігньов А.О.

актова зала

«Футбол»

ПН., СР. 1700- 2000

СБ. 1300- 1600

1-5 класи

Гаврюшов А.В

СЗ № 2