Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 143" Дніпровської міської ради

 





Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Список дітей, зарахованих до 1 класу на 2019-2020 н.р.

 

СПИСОК

учнів, зарахованих до 1 класу на 2019-2020 навчальний рік до

КЗО «СЗШ №143» ДМР

 

1.      Анопочкін Тімур                                              

2.      Антонов Марк

3.      Бабенко Марк                                       

4.      Бажутін Ілля

5.      Бачіна Марія

6.      Бідняк Данило

7.      Білій Мілана

8.      Біловол Максим                                                                                   

9.      Білоус Уляна

10.  Боровко Мирослав

11.  Богданов Ратмір                                               

12.  Бондаренко Марія

13.  Бухтояров Іван

14.  Варданян Мілана

15.  Вахідова Каріна                                                

16.  Величко Радміла

17.  Вінарський Микита

18.  Волох Анастасія

19.  Верещака Тімофєй

20.  Воробйов Гліб

21.  Герасименко Кіра

22.  Гетьман Дар’я

23.  Глінська Ульяна                                               

24.  Горбунов Владислав

25.  Градовий Михайло

26.  Грицай Ілля

27.  Гришко Даніїл

28.  Данилюк Марія

29.  Дацій Євген                                                      

30.  Дворецький Олексій

31.  Денисенко Руфіна

32.  Денисов Марк

33.  Деркач Матвій

34.  Дідовик Михайло                                                         

35.  Довженко Ілля

36.  Драч Ярослав

37.  Єгоров Даніїл

38.  Єфремова Марія

39.  Забашта Даніелла

40.  Зикова Ксенія

41.  Казьміна Вероніка

42.  Калиста Аріна

43.  Кардава Роза      

44.  Кіслухін Михайло

45.  Кирюха Вікторія

46.  Кирюха Софія

47.  Кобзар Михайло                                   

48.  Комар Дмитро

49.  Конобась Кирило

50.  Корепанова Катерина

51.  Королькова Валерія

52.  Коцюба Богдан

53.  Кравченко Максим                                                      

54.  Кривозуб Вероніка

55.  Кривозуб Софія

56.  Кроцюк Дамір

57.  Крутських Євгенія

58.  Кульпін Давід                                                               

59.  Куценко Матвій

60.  Лазаренко Максим

61.  Лєман Вікторія

62.  Лось Платон

63.  Лях Роман

64.  Маланчій Катерина

65.  Маменко Андрій           

66.  Мартинова Златослава

67.  Мархай Артем                                                                          

68.  Мікішев Микола

69.  Мітрюхін Ігор

70.  Миколайчук Данило

71.  Медич Катерина

72.  Мельник Денис

73.  Мерега Віктор

74.  Мороз Кирило

75.  Мороз Софія                                                     

76.  Мохонько Олександра

77.  Мягка Вікторія

78.  Нальота Катерина

79.  Некрутенко Єлизавета

80.  Непорада Марія

81.  Нестерова Марія                                               

82.  Нікітін Максим

83.  Нікітчик Дарина                       

84.  Носков Олег

85.  Огієнко Ілля

86.  Огородній Іван

87.  Олесик Ксенія

88.  Орел Матвій

89.  Осіпян Мар’яна                                                

90.  Паляничка Станіслав

91.  Пеляк Поліна

92.  Подопригора Марія

93.  Плошко Марія                           

94.  Пікалова Маргарита

95.  Полянська Анастасія

96.  Помазкова Уляна                                                         

97.  Померанцев Данило

98.  Пшегорлінська Діана

99.  Радченко Софія

100.         Расохацький Олексій

101.         Рахмістровський Ростислав

102.         Редько Віталій

103.         Родіна Євгенія

104.         Розмаїта Софія

105.         Рудніченко Марина

106.         Руденко Артем

107.         Сарвартдінов Максим

108.         Сауткін Єгор

109.         Світловська Дана

110.         Севера Лев                                                              

111.         Семенченко Уляна

112.         Сліпець Варвара

113.         Сніжко Віталій

114.         Стебакова Мілана

115.         Суббота Марія

116.         Сухінська Дарина

117.         Талоконова Таїсія

118.         Теренков Святослав

119.         Тернових Діана

120.         Тіхонов Ілля

121.         Тижневий Олександр                     

122.         Титаренко Єва

123.         Ткаченко Сергій

124.         Томніковська Марина

125.         Трипольський Юрій

126.         Тюрікова Діана

127.         Улибін Георгій                                                        

128.         Устимович Кирило

129.         Фішман Володимир

130.         Фролова Анастасія

131.         Функнер Софія

132.         Хабібуліна Анастасія

133.         Харсєєв Єгор

134.         Ходотович Діана                                                     

135.         Чайкіна Софія

136.         Чепелюк Анастасія

137.         Шапа Максим

138.         Швачко Іван

139.         Шишацька Марія

140.         Шевченко Аким                  

141.         Шпак Антон                                                            

142.         Шумейко Аліна

143.         Яловенко Кирил

144.         Яризько Дарина

 

ІНФОРМАЦІЯ

про вільні місця для зарахування 

у 1 клас на 2019 - 2020 н.р.

 

Вільних місць у навчальному закладі немає.