Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 143" Дніпровської міської ради

 







Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Заходи. План канікул.

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ

«СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 143»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

49128,  м. Дніпро,  вул. Коробова ,3-Д   телефон 8(056)778-91-95(6)

 

 

ПЛАН ОСІННІХ КАНІКУЛ

 

Дата

Назва заходу

Клас

Час проведення

Місце проведення

Відповідальний

29.10.

2018

ПН

Екскурсія в с. Галушківка

5,9

09-00

-

Завада Т.М.

Галича Н.П.

Екскурсія до дитячої бібліотеки

2

10-00

Бібліотека №16

Головко І.А.

Конкурс малюнків

«Осінь чарівниця»

1

11-00

Каб.14

Непокрита В.В.

«Країна талантів»

свято осені

3

11-30

-

Перепелиця І.В.

«Країна талантів»

2

14-30

-

Скаженюк Л.І.

Виконання індивідуальних навчальних проектів

8

12-00

Каб.40

Косенко В.Д.

Віртуальна он-лайн подорож Великобританією

5

11-00

Каб.49

Мазалова Л.Я.

30.10.

2018 р.

ВТ

Конкурс малюнків на природі «Осінь така мила»

2

10-00

-

Зінчук Н.О.

Екскурсія до молодіжного парку «Входить осінь у місто»

4

10-00

-

Казбаєва І.М.

«Осіння симфонія»

(конкурс на кращий осінній листочок)

1

11-00

Каб.18

Скоропис О.О.

«Осіннє місто»

екскурсія містом

8

11-00

-

Михайленко Г.Ф.

Екскурсія до Дніпровського акваріуму

7

11-00

-

Ніколенко В.В.

Побудова моделі «Теплопровідності різних матеріалів»

8

11-00

Каб.40

Косенко В.Д.

31.10.

2018 р.

СР

Екскурсія до мінералогічного музею та однієї з лабораторій Гірничого університету «Дніпровська політехніка»

9

11-00

-

Сушко О.М.

Конкурс малюнків

«Осінь у житті тварин»

2

10-00

Каб.12

Кононенко М.А.

Театр одного актора «Крик»

11

16-00

-

Рзаєва О.В.

Конкурс осінніх поробок «Осінь пора золота»

1

11-00

Каб.11

Гига Т.В.

Екскурсія до осіннього парку «Явища у природі»

3

12-00

-

Сірик Л.М.

Віртуальна подорож у країну «Ввічливості»

5

11-00

41

Пастрома Н.В.

01.11.

2018 р.

ЧТ

Екскурсія до музею Голокосту, ТЦ «Мінора»

10

11-00

-

Кучеренко В.Ю.

Екскурсія до музею АТО

8

11-00

-

Редько М.І.

Екскурсія до парку ім..Т.Г.Шевченка

9

11-00

-

Сипало Л.Л.

Мультимедійна презентація « Земля у нас одна»

8

11-00

Каб.37

Дьоміна О.А

Психологічний тренінг «Зроби свій вибір»

9-11

12-00

Тренінгів кабінет

Лихошерстна В.М.

02.11.

2018 р.

ПТ

Екскурсія до музею АТО

5

11-00

-

Мазалова Л.Я., Богданова С.В.

Екскурсія містом

10

11-00

-

Петренко Н.В.

Екскурсія Петриківка та Миколин хутір

3-4

09-00

-

Анянова А.О.,

Заяць О.Г

Гра-квест «Я+Ти=Ми»

7

11-00

Каб.41

Коваль А.В.,

Малишева Т.М.

Засідання Ради лідерів «Планування роботи на II чверть»

5-11

12-00

Актова зала

Педагог-організатор Малікова Ю.М.

 

ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ

під час  осінніх канікул

 

Назва гуртка

 

Графік роботи

Час роботи

Кабінет

Керівник гуртка

«Малювання»

29.10.2018,

01.11.2018

ПН: 930 - 1230

ЧТ: 930 - 1330

Каб.10

Чорнай Ю.С.

« Дебати»

31.10.2018

СР.1200-1400

Каб.34

Петренко Н.В.

Таеквандо

30.10.2018

01.11.2018

02.11.2018

03.11.2018

ВТ.1700-2030

ЧТ. 1700-2030

ПТ.1700-2030

СБ. 0900-1300

СЗ№2

Білоус О.І.

 

 

Черлідинг

29.10.2018

31.10.2018

ПН. 1630-1830

СР. 1630-1830

СБ. 1530-1730

СЗ№1

Ключка Е.Т.

 

Бадмінтон

30.10.2018- 03.11.2018

ВТ.-ПТ.

1700-2000

СБ. СБ.

0900-1500

СЗ№ 1

Жованик О.В.

Денс-Нова

29.10-02.11.2018

 

03.11.2018

ПН.-ПТ.

1700-2000

СБ. 1100-1400

Актова зала

Сігньов А.О.

 

ГРАФІК РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ 

під час  осінніх канікул

 

Дата

Захід

Час проведення

Вікова категорія учнів

29.10.2018

«Символи української державності»

1000-1100

5-8 класи

30.10.2018

Робота книжкової лікарні

«Не-хворійка!»

1000-1100

9-11 класи

01.11.2018

Бесіда-роздум

«Що ти знаєш про книгу»

1100-1200

5-8 класи

 

 

ГРАФІК РОБОТИ КАБІНЕТУ ІНФОРМАТИКИ

під час  осінніх канікул

 

 

Дата

Назва заходу

Час проведення

Кабінет

Вікова категорія учнів

Відповідальний

29.10.2018

Виконання індивідуальних навчальних проектів

1000

Каб. 40

7-8 класи

Косенко В.Д

30.10.2018

Побудова комп'ютерної моделі експериментальних досліджень «Теплопровдності різних матеріалів»

1000

Каб.40

9-10 класи

Косенко В.Д.

30.10.2018

Створення мультимедійного проекту

1100

Каб.41

7-8 класи

Коваль А.В.

31.10.2018

Віртуальна подорож до Країни Інформатики

0900

Каб.40

3-ті класи

Суліміна Ю.Є.

01.11.2018

Графіка

0900

Каб.40

4-ті класи

Суліміна Ю.Є.

 

 

ГРАФІК РОБОТИ СПОРТИВНОГО ЗАЛУ № 1

під час  осінніх канікул

 

Дата

Назва заходу

Час проведення

Вікова категорія учнів

Відповідальний

29.10.2018

«Веселі старти»

1000-1100

3 класи

Гусєва О.Ю.

29.10.2018

Змагання з волейболу

1200-1300

7-8 класи

Білоус О.І.

29.10.2018

Черлідинг

1630-1830

1-5 класи

Ключка Е.Т.

30.10.2018

Змагання «Найспритніший і найспритніша»

1000-1100

1-4 класи

Кравець І.В.

30.10.2018

Бадмінтон

1700-2000

1-8 класи

Жованик О.В.

31.10.2018

Черлідинг

1630-1830

1-5 класи

Ключка Е.Т.

31.10.2018

Бадмінтон

1700-2000

1-8 класи

Жованик О.В.

31.10.2014

Естафетна першість

1200 - 1300

5-7 класи

Гусєва О.Ю.

01.11.2018

Першість з волейболу

1100-1200

9-11 класи

Білоус О.І.

01.11.2018

Бадмінтон

1700-2000

1-8 класи

Жованик О.В.

02.11.2018

Змагання «Весела скакалка»

1000-1100

1-4 класи

Кравець І.В.

02.11.2018

Бадмінтон

1700-2000

1-8 класи

Жованик О.В.

 

ГРАФІК РОБОТИ СПОРТИВНОГО ЗАЛУ № 2

під час  осінніх канікул

 

Дата

Назва заходу

Час проведення

Вікова категорія учнів

Відповідальний

29.10.2018

Змагання з баскетболу

1000-1100

7-8 класи

Крюченко Є.А

29.10.2018

Робота гуртка військово-патріотичного направлення

1200-1330

10-11 класи

Мазур М.М.

29.10.2018

Футбол

1700-2000

1-7 класи

Гаврюшов А.В.

30.10.2018

Рухливі ігри на свіжому повітрі

1000-1100

7-8 класи

Крюченко Є.А

30.10.2018

Робота гуртка військово-патріотичного направлення

1200-1330

10-11 класи

Мазур М.М.

31.10.2018

Футбол

1700-2000

1-7 класи

Гаврюшов А.В.

31.10.2018

Робота гуртка військово-патріотичного направлення

1200-1330

10-11 класи

Мазур М.М.

01.11.2018

Змагання з баскетболу

1000-1100

8 класи

Крюченко Є.А.

01.11.2018

Робота гуртка військово-патріотичного направлення

1200-1330

10-11 класи

Мазур М.М.

02.11.2018

Змагання з футболу

1400-1500

9-11 класи

Крюченко Є.А.

02.11.2018

Робота гуртка військово-патріотичного направлення

1200-1330

10-11 класи

Мазур М.М.

 

ЗАХОДИ

до святкування Дня захисника України

 

№ з/п

Назва заходу

Дата проведення

Відповідальний

1.

Тематична виставка друкованих видань,  присвячена  Дню Захисника України і  Збройним Силам України

протягом  жовтня

2018 р./ бібліотека

Бібліотекар школи

Пасєчнік Т.Ф.

2.

Спортивно-патріотичне  свято «Козацький гарт»

12 жовтня 2018 року, спортивна зала № 1

Вчитель фізичної культури Мазур М.М.

3.

Проведення виховних годин на тему:

1-4 класи «Від козаків до наших  днів збережемо вогонь батьків»

5-8 класи «Маріє,Діво благодатна, Вкраїни кожного солдата оберігай у боротьбі!»

9-11 класи «Відповідь нескореного народу»

08.10-12.10.2018

Класні керівники

4.

Акція  «Вітаємо з Днем Захисника України» 

(виготовлення  сувенірів, подарунків для військових у шпиталі)

08.10-12.10.2018

Вчителі трудового навчання

5.

Виставка малюнків  дитячої творчості «на Захисті  українського народу»

12.10.2018р.

ЗДНВР Бойченко К.Л.

6.

Спортивні змагання «Ми вправні козачата»

12 жовтня

2018 р./

Спортивна зала

Вч. фізичної культури Кравець І.В.

 

 

 

 

 

ЗАХОДИ

до святкування Міжнародного Дня Миру

 

№ з/п

Назва заходу

Дата проведення

Відповідальний

1.

 

Провести  виховні години «Разом заради миру: повага,безпека та гідність для всіх» у рамках  Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб мира»

17.09-21.09.2018

Класні керівники

2.

Провести  майстер-клас «Голуб миру», присвячену Всесвітньому дню миру

( виготовлення паперових голубів )

21.09.2018

Вчителs трудового навчання Сегеда І.С. та Суліміна Ю.Є.

3.

Караоке «Тільки ми можемо змінити світ»

21 вересня 2018р.

Вчиель музичного мистецтва Охрімчук Н.В.

4.

Випуск  святкового плакату «Діти України мріють про мир!»

21 вересня

2018 р.

ЗДНВР Бойченко К.Л.

 

ЗАХОДИ

до святкування  Олімпійського тижня

 

№ з/п

Назва заходу

Дата проведення

Відповідальний

1.

Відкриття шкільних Малих Олімпійських Ігор

13.09.2018

Вчителі фізичної культури

2.

Танцювальні перерви

 «Разом весело завжди!»

10.09.2018- 14.09.2018

Вчитель фізичної культури Гусєва О.Ю.

3.

Родинне свято:

« Тато,мама, я-

спортивна сім'я!»

12.09.2018

Вчитель фізичної культури Кравець І.В.

4.

Веселі перегони

11.09.2018

Вчитель фізичної культури Білоус О.І.

5.

Виховний захід:

«Ми наша надія!»

10.09.2018

Вчитель фізичної культури Мазур М.М.

 

 

ЗАХОДИ

до святкування Дня міста

 

№ з/п

Назва заходу

Дата проведення

Відповідальний

1.

Участь у фітнес-марафоні

«Дніпро-Фітнес-Штурм»

08.09.2018

Класні керівники 8-х класів, вчитель фізичної культури Гусєва О.Ю.

2.

Спортивні змагання «Місто козацької слави»,  присвячені Дню міста

07.09.2018

Вчитель фізичної культури Мазур М.М.

3.

Участь у святковій ході

 «I LOVE DNIPRO»

08.09.2018

Вчителі фізичної культури Крюченко Є.А., Білоус О.І.

4.

Проведення  виховних годин  «Дніпро-найкраще місто на Землі»,

 «I Love Dnipro», «Дніпро та Європа разом до спільного мабутнього»

07.09.2018

Класні керівники